+420 602 362 525
aura@aurayacht.cz

Termíny, ceny – Nonoah

Termíny a ceny jsou nově na našem rezervačním webu www.lofoty.info  ZDE
Společné informace:
Doprava na loď

Dopravu si zajišťují posádky samy, na vlastní náklady.

  • Pokud jste zkušení cestovatelé, dokážete jednoduše nalézt vhodné spojení sami. Nejvhodnějším leteckým vyhledávačem je www.skyscanner.cz , přičemž je vhodné zkusit vždy několik dnů před a po dnech plánovaného zahájení a ukončení plavby, protože spoje nelétají denně (resp. nejsou výhodné).
  • Pohodlnější možnost je objednat zajištění celé dopravy, tedy letenek vč. navazujícího autobusu, u specializované firmy, doporučujeme společnost  Fly United , se kterou spolupracujeme.
  • Ať již budete zajišťovat letenky svépomocí, nebo s pomocí Fly United,  váš termín společně přizpůsobíme nejvhodnějšímu spojení.
  • Při nákupu letenky je vždy vhodné sjednat i pojištění storna.

Henningsvaer:

  • Příslušné letiště je Harstad-Narvik v Evenes (EVE). Doprava z letiště je nejvhodnější do Svolvaeru, autobusem Flybussen (NOR-WAY) , popřípadě linkovým autobusem Reis Nordland   linkou c. 300 .

Lyngenfjord – Skjervoy:

  • Příslušné letiště je Tromso (TRS). Doprava z Tromso je rychlým trajektem (cca 160 km a cca 2,75 hodiny, 160 NOK).
Posádka platí nad rámec platby za loď:
  • pohonné hmoty: nájemce hradí pohonné hmoty, cena jedné motohodiny bude aktualizována podle reálné ceny pohonných hmot a bude zveřejňována na tomto místu. Současná orientační cena je 1.260,- Kč/hod. Pokud je v provozu naftové topení, htadí nájemce spotřebu, která je podle klimatických podmínek 1 – 1,8 l/ hodinu.
  • přístavní poplatky: poplatky v domovském přístavu  Henningsvær jsou zahrnuty v ceně nájmu lodě . V ostatních místech se poplatek pohybuje od 500,-  do 1.250,- Kč/noc /loď a hradí jej posádka.
Stravování

Posádka se stravuje samostatně a na vlastní náklady, na lodi je k dispozici slušně vybavená kuchyně

Vzorový návrh smlouvy Lofoty najdete zde:   Sml. 2023_2
Vzorový návrh smlouvy Whale 2023 najdete zde:   Sml. 2023_whale_2
pozn.:   Klub Aurayacht není cestovní kanceláří nebo agenturou, předmětem  činnosti naší není zajišťování dopravy na loď, stravování nebo další doplňkové služby, ale pouze pronájem lodě. Informace zde zveřejněné mají pouze informativní nezávazný charakter, nejedná se o závaznou nabídku. Informace zde zveřejněné nesměřují podle ustanovení § 1732 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, k uzavření smlouvy. Smluvní vztah ke zde popisovaným plněním vznikne výhradně písemnou smlouvou uzavřenou mezi nájemcem a pronajímatelem.