Úvod

Web Aurayacht  je prostor pro prezentaci činností našeho klubu Aurayacht v lodním oboru – plaveb, technických služeb, kurzů a pod. Slouží pro seznámení s aktivitami, komerčními i rekreačními, členů klubu Aurayacht, není internetovým obchodem. Klub Aurayacht není cestovní kanceláří nebo agenturou, předmětem naší činnosti není zajišťování dopravy na loď, stravování nebo další doplňkové služby.

Nejdůležitějším kriteriem je vždy bezpečnost a pohoda, v kombinaci s neopakovatelnými zážitky. Využíváme zkušeností z minulých 12 let plaveb několika lodí jak ve Středomoří, tak zejména ve Švédsku a Norsku, a také zkušeností z profesionální práce v Severním, Norském, Barentsově a Grónském moři, v Norsku a ve vysoké Arktidě na Špicberkách.

Při našich plavbách se zaměřujeme nejen na velryby v Andenes, lední medvědy a mrože na Špicberkách a na papuchalky a orly na Lofotech, ale celkově na pozorování norské přírody, pobřežní turistiku v horách, a třeba i kombinaci březnového skialpinismu na Lofotech s pozorováním velryb v zimním Barentsově moři.

 
Pozn.: při našich plavbách a poskytovaném nájmu lodí užíváme výhradně majitelské lodě našich členů, nikoli tedy lodně z charteru. Lodě mohou být provozovány majiteli jak komerčně, tak rekreačně, smluvní vztah je vždy založen výhradně písemnou smlouvou přímo mezi pronajímatelem a nájemcem lodě. Pronajímatelem může být jak český tak norský subjekt. Pronajímatelem lodě je obvykle její vlastník, Aurayacht není podnikatelský subjekt, internetový obchod, ani cestovní kancelář nebo agentura. Majitelé / pronajímatelé zajišťují pouze pronájem lodě bez jakýchkoli doplňkových služeb.  Informace zde zveřejněné mají pouze informativní nezávazný charakter, nejedná se o závaznou nabídku. Informace zde zveřejněné nesměřují podle ustanovení § 1732 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, k uzavření smlouvy. Smluvní vztah ke zde popisovaným plněním vznikne výhradně písemnou smlouvou uzavřenou mezi nájemcem a pronajímatelem.